Jarná sezóna 2012/2013

14.04.2013 19:58

Dnes 14.4. 2012 sme odohrali prvý zápas v jarnej sezóne. Hosťovali nás Sučany, odkiaľ sme odišli výťazne. Starší žiaci skončili Sučany - Oravský Podzámok 3:6, zatiaľ čo mladším žiakom sa až tak nedarilo a Sučanom podľahli 2:0.

Strelené góly u starších žiakov z Oravského Podzámku: Peter Holubčík, Dávid Čuchor 2, Roman Bieľ, Miroslav Želonka 2.

Zostava: Jakub Červeň - Tomáš Jurovčík, Matúš Ončák, Ivan Bulvas, Kamil Brisuda, Marek Straka, Filip  Ondrek, Miroslav Želonka, Peter Holubčík, Dávid Čuchor, Roman Bieľ. Striedali: Patrícia Červeňová (Roman Bieľ), Dominik Mikulaj (Filip Ondrek).

Zostava Mladších žiakov: Adrián Kytaš - Tomáš Červeň, Juraj Harezník, MArtin Bolek, Patrik Holubčík, Patrik Ondrek, Roman Harezník, Dáša Červeňová, Adam Červeň.